Краща економічна література

Please enter banners and links.

Таке різноманіття книг з економіки, яке представлено на книжковому ринку, наприклад в цьому в інтернет-магазині, навряд чи можна було уявити 10-15 років тому. Унікальна література, написана ключовими практиками і теоретиками сучасної економічної науки, представлена перед обличчям вимогливого читача. Якщо ви тільки входите в чарівний, пульсуючий і непередбачуваний світ грошей, ресурсів і продуктивних сил, то вам знадобляться книги з основ економіки, фінансів і кредитах.

економічна література

Студенти і школярі — найбільш благодатний публіка для такої літератури. Купуючи і даруючи, один одному ці приголомшливі книги можна розраховувати на те, через десяток років наша країна отримає дійсно економічно грамотне населення!

Аналіз поведінки споживача і порівняльна характеристика економічних систем, поняття попиту і пропозиції, ринкової інфраструктури та основи підприємництва постануть перед читачем, що побажали придбати книги з економіки, де інформація яскрава і об’ємна, а так же викладена доступною і грамотною мовою.

Опубликовано в Різне Метки:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*