Moneyveo

Please enter banners and links.

Moneyveo — це онлайн-сервіс для отримання мікропозик онлайн в Україні на картку банку за 8 хвилин, причому не виходячи з дому по всій Україні з цілодобовим режимом роботи. Сервіс працює в онлайн-режимі, це дає клієнтам можливість взяти кредит за будь-яких несподіваних ситуаціях, коли терміново потрібні гроші. Moneyveo надає кредит онлайн до 3000 грн. при першому зверненні, терміном до тридцяти днів. Все що вам треба, щоб отримати кредит — це банківська картка та доступ до інтернету.

кредит Moneyveo

Зручний кредит від Манівео онлайн

Манівео — це приватна фінансова організація, яка зареєстрована в єдиному реєстрі підприємств України і має всі дозвільні документи для онлайн-кредитування. При видачі позик Манівео не співпрацює з банками, а грошові кошти для видачі онлайн-кредиту використовує власні, або ж залучені за допомогою інвесторів. Подібний спосіб роботи не припускав взаємодії з банками для обміну кредитними досьє позичальників.

Основні умови отримання кредиту від Moneyveo на картку

У своїй кредитній політиці Манівео керується такими принципами:

  • наявність постійного доходу,
  • освіти,
  • тривалого терміну проживання на одному місці.

Важливою умовою може бути наявність одного-двох контактів ваших знайомих і друзів, які зможуть підтвердити факт вашого існування. При першому зверненні в цей сервіс, може надійти операторський телефонний дзвінок для перевірки написаних вами відомостей. Рекомендуємо вам триматися впевненими, правильно повторити все написане вами в анкеті.

кредит Moneyveo

Способи погашення кредиту від Moneyveo

Оплата карткою банку

Перейдіть на сервіс Манівео і вибравши в особистому кабінеті суму оплати натисніть кнопку для оплати. В особистому кабінеті Манівео завжди є дані за сумою до виплати на дату повернення онлайн-кредиту, яка є в угоді, терміни кредиту встановлюються на фактичний день користування, тому ви завжди зможете погасити позику заздалегідь, заплативши відсоток виключно за фактичний час користування.

Оплата за допомогою терміналу

Дана послуга проводитися за допомогою платіжного терміналу самообслуговування. Сервіс Манівео доступний в таких терміналах: City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox. Для погашення онлайн-кредиту, виберіть в терміналі групу «Банківські операції», потім «Moneyveo». Введіть номер мобільного телефону, з якого оформлявся кредит і оплатіть його.

У разі якщо прострочили платіж Манівео

По завершенню терміну кредиту, який ви вибрали, штрафи і пеня не нараховуватимуться на протязі ще кількох днів. У разі якщо ви не в змозі повернути кредит в строк, сервіс пропонує вам оформити пролонгацію. У разі якщо пролонгація буде оформлена протягом декількох днів після завершення терміну дії договору, за кожен день вам нарахований буде підвищений відсоток за кожен день, з часу закінчення дії угоди до дати оформлення пролонгації.

Чи не прості ситуації бувають у кожного, тому Манівео може піти на реструктуризацію боргу на довгий термін. Рідкісний випадок, проте він може бути розглянутий, зрозуміло якщо ви не ухиляєтеся від боргу спеціально. В іншому випадку організація почне процедуру судового стягнення.

Що буде якщо піде прострочення?

По завершенню кількох днів від дати повернення кредиту, прописаної в угоді до вас буде застосована одноразова пеня в певному розмірі від усього тіла кредиту. Відсоток за сумою боргу буде збільшено до кількох % в день. Цей відсоток зберегтися до декількох місяців, після чого суму кредиту заморозять.

Опубликовано в МФО Метки: , , ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*